[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در دنیای امروز اصطلاحات و نام های فراوانی به دایره واژگان افزوده شده است و دنیای کسب و کار در این زمینه پیشرو بوده است، از این رو اگر شما به تازگی وارد دنیای کسب و کار نوپا و استارتاپی شده اید این نام ها و اصطلاحات استارتاپی برای شما تازگی دارد.
ما در این مقاله به تفاوت های شتاب دهنده و استارتاپ استودیو می پردازیم. تا شما در انتخاب خود نسبت به کسب حمایت برای استارتاپ خود دقت بیشتری داشته باشید و نیازمندی های خود را با یک انتخاب هوشمندانه برطرف کنید.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”استارتاپ استودیو” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” spc_transition=””][vc_column_text]

استارتاپ استودیو در ابتدا هیچ تیمی وجود ندارد، ابتدا ایده ها در درون خود مجموعه ایجاد می شود سپس برای آن تیم سازی انجام می شود.اما اگر شما به عنوان صاحب ایده، ایده ی خود را مطرح کنید و پس از بررسی آن توسط استارتاپ استودیو و تایید آن بدین معنا می باشد که ایده شما دارای شاخصه های مورد نیاز بازار می باشد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

خدمات قابل ارائه

1.فضای کاری 2. تجهیذات اداری 3. دسترسی به منابع مالی مجموعه 4. مشاوران کسب و کار[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”شتاب دهنده” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” spc_transition=””][vc_column_text]

شتاب دهنده ها مجموعه های هستند که کارآفرینان و صاحب ایده ها به آن ورد می کنند تا از خدمات آن ها از جمله:
  •  1.فضای کاری 2. تجهیذات اداری 3.مشاوران کسب و کار 4. سرمایه اولیه
بهرمند شوند تا ایده ی خود را از ایده به کسب و کار برسانند.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”نیازمندی های استارتاپ استودیو” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” spc_transition=””][vc_column_text]استارتاپ استودیو به افراد و تیم های کاربلد و حرفه ای نیازمند است تا ایده خود را به بهترین روش ممکنه اجرا و پیاده سازی کند.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”نیازمندی های شتاب دهنده” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” spc_transition=””][vc_column_text]کارآفرینان و صاحب ایده ها میباشد، تا آن ایده را تبدیل به یک کسب و کار کنند و یا برای آن ایده یک تیم حرفه ای تشکیل داده و به سوی یک کسب و کار موفق هدایت کنند.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”تفاوت های شتاب دهنده و استارتاپ استودیو” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” spc_transition=””][vc_column_text]

استارتاپ استودیوها جایی هستند که روند استارتاپ ها در آن با ایده شروع می شود؛ نه با کارآفرین.!
استارتاپ استودیو ممکن است همکار  شریک دائمی شما شوند.
 استارتاپ استودیو ها اهداف خود را بر اساس نیاز بازار و تحقیقات وسیع تعیین می‌کنند. بنابراین انتخاب ایده شما  برای حمایت ،این نوید را به شما می‌دهد که در مسیر درستی واقع شده اید.
شتاب دهنده ها شراکت را با حداقل دخالت انجام می دهند.بدین معنا که ایده ی شما به صورت کلی مورد تایید شتاب دهنده می باشد و ممکن است در ادامه راه یک سری پیشنهادات راهبردی به شما دهند.
شتاب دهنده از ایده ی کارآفرین حمایت می کند و در کنار آن در طول مسیر تبدیل شدن آن به کسب و کار خواهد بود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]