[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_custom_heading text=”7 قدم موفقیت استارتاپ” font_container=”tag:h2|font_size:35px|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” spc_transition=””][vc_column_text]

اگر موفقیت استارتاپ تان برای شما مهم است، و به دنبال موفقیت در کسب و کار خود هستید، باید بدانید در فضای کسب و کار امروز اقتصاد موجود کشور تهدیدی بزرگ برای شما می باشد. از این رو برای موفق شدن در کسب و کار خود شما نیاز به تکیه بر پتانسیل خود کرده و آن را تقویت کنید.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”راه های موفقیت کسب و کار” font_container=”tag:h2|font_size:32px|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” spc_transition=””][vc_column_text]

گفتنی است که روش های فراوانی برای موفقیت یک استارتاپ و کسب و کار وجود دارد اما ما به 7 تای آن بیشتر اشاره نمی کنیم، به طور کلی مهم ترین قدم ها را برای شما آورده ایم.

[/vc_column_text][vc_column_text]

1. به کسب موفقیت استارتاپ خود باور داشته باشید

اگر میخواهید استارتاپ شما موفق باشید بهترین ها و بزرگترین ها را بخواهید، تا زمانی که شما کوچک می اندیشید موفقیت بزرگ به نصیبتان نخواهد شد، پس خواسته های خود را دسته کم نگرفته و بزرگ بی اندیشید.

2. برای رسیدن به موفقیت همیشه پرانرژی باشید

شما به عنوان کارآفرین و یا صاحب یک کسب و کار، الگوی کارکنان خود هستید، عمل شما مورد بررسی کارکنان شما قرار می گیرد، اگر میخواهید یک کسب و کار موفق داشته باشید و در آن اعضاء سازمان شما پرانرژی باشند در ابتدا شما باید پرانرژی باشید تا این انرژی را به اعضاء سازمان خود انتقال دهید.

3. برای موفقیت استارتاپ خود هدفمند بازاریابی کنید

این که هرچه در زمینه بازاریابی فعالیت داشته باشید موفق خواهید بود غلط است، بازاریابی زمانی به موفقیت تبدیل میشود که شما هدف بازار خود را بشناسید و به عنوان یک مدیر موفق باید روش های بازاریابی صحیح و بازار کسب و کار خود را بشناسید و آن را به سوی موفقیت هدایت کنید، تا انرژی و بودجه بازاریابی شما هدر نرود.

4. در انتظار وقایع غیرقابل پیشبینی باشید

کسب و کارها در وضعیت آشفته بازار اقتصادی این روزها درکنار این که باید خوشبین باشند، همیشه باید مراقب وقایع غیرقابل پیشبینی نیز باشند، شما به عنوان یک رهبر سازمان همیشه باید آماده یک طوفان اقتصادی ناگوار باشید و آن را تبدیل به یک فرصت برای سازمان خود کنید.

5. برای موفقیت استارتاپ خود به آمار توجه داشته باشید

دنیای امروز دنیای اعداد و ارقام است، پیشرفت علم آمار سبب شده که شما از کوچک ترین تا بزرگ ترین اطلاعات سازمان خود با خبر باشید، از این رو همیشه توجه ویژه ای به آمار کسب و کار خود داشته باشید، چرا که با دانستن ریزترین موارد شما میتوانید بهترین تصمیم را برای آینده سازمان خود بگیرید.

6. برای موفقیت کسب و کار خود همیشه به روز باشید

اگر در این فکر هستید که با دانشی که از دانشگاه به همراه دارید میتوانید پیش بروید در اشتباه هستید، چراکه ما در پیشرفت علم و تکنولوژی هستیم و اگر شما از علم و پیشرفت تکنولوژی جا بمانید کسب و کار خود را نابود کرده اید، پس به عنوان مدیر یک کسب و کار همیشه خود را از نظر دانشی و تکنولوژی به روز نگه دارید.

7.برای دستیابی به موفقیت در کسب و کارتان، دیجیتال را از قلم نیندازید

با در نظر گرفتن پیشرفت دنیای اینترنت و کسب و کارهای دیجیتال شما نیاز دارید از این بستر استفاده کنید، به گفته اقتصاد دانها تا سال 2022 یا شما آنلاین هستید (کسب و کار خود را آنلاین کرده اید) یا شما وجود ندارید(کسب و کار شما وجود ندارد و بازده مالی قابل قبولی ندارد) در نظر داشته باشید که پس از بررسی استراتژی های حوزه اینترنت وارد این بازار شده تا با موفقیت رو به رو شوید.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]