نشست هماهنگی همایش چاره جو

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
چاره جو-بیزمش

حضور شتاب دهنده بیزمش در همایش چاره جو اداراه توزیع برق استان البرز برای ارائه ایده در زمینه های صرفه جویی مصرف انرژی و راه کارهای آموزشی و فرهنگ سازی در راستای مصرف انرژی استان البرز.

همایش چاره جو

شرکتهای توزیع نیروی برق با تعداد مشترکین بالایی که دارد و امر قرائت کنتور و ارائه قبض (که اخیرا با حذف قبوض کاغذی در این بخش ارتباط و وصول بصورت هوشمند و در بستر فناوری اطلاعات شکل گرفته است) مراجعات زیادی به مشترک دارد و این امر حجم بالای فعالیت وزارت نیرو را در این بخش جهت ارائه خدمات برق نشان می دهد . تناوب کاری صدور قبوض برق مصرفی بدلیل ایجاد تأخیر زمانی تا وصول بهای قبوض برق با توجه به ارزش زمانی پول، کاستی ها و ضررهایی برای شرکت های توزیع برق که سبب انباشته شدن بدهی های مشترکین و عدم توان پرداخت توسط آنان را بدنبال دارد . لذا یافتن راهکار مناسب در جهت کاهش این تأخیر زمانی و همچنین کاهش هزینه های وصول برای به تعادل رسیدن هزینه ها و درآمدهای شرکت های توزیع از جمله اهداف اصلی این رویداد می باشد .
و همچنین با توجه به رویکرد هوشمند سازی در صنعت برق انتظار می رود ایده ها علاوه بر بحث فرهنگ سازی و ترغیب و تسهیل در امورمشترکین   در امر پرداخت ، امکان بهره مندی پایدار شرکت توزیع از نتایج بدست آمده ی ایده ها و استارتاپ های شکل گرفته فراهم گردد.

نشست هماهنگی همایش چاره جو اداره توزیع برق استان البرز با حضور پرنگ استارتاپهای شتاب دهنده بیزمش.

اخباربلاگ

اداره برق استان البرزاستارتاپالبرزبیزمششتاب دهنده بیزمشمصرف انرژیهمایش چاره جو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *