[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3235″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

حضور شتاب دهنده بیزمش در همایش چاره جو اداراه توزیع برق استان البرز برای ارائه ایده در زمینه های صرفه جویی مصرف انرژی و راه کارهای آموزشی و فرهنگ سازی در راستای مصرف انرژی استان البرز.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”همایش چاره جو” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” spc_transition=””][vc_column_text]

شرکتهای توزیع نیروی برق با تعداد مشترکین بالایی که دارد و امر قرائت کنتور و ارائه قبض (که اخیرا با حذف قبوض کاغذی در این بخش ارتباط و وصول بصورت هوشمند و در بستر فناوری اطلاعات شکل گرفته است) مراجعات زیادی به مشترک دارد و این امر حجم بالای فعالیت وزارت نیرو را در این بخش جهت ارائه خدمات برق نشان می دهد . تناوب کاری صدور قبوض برق مصرفی بدلیل ایجاد تأخیر زمانی تا وصول بهای قبوض برق با توجه به ارزش زمانی پول، کاستی ها و ضررهایی برای شرکت های توزیع برق که سبب انباشته شدن بدهی های مشترکین و عدم توان پرداخت توسط آنان را بدنبال دارد . لذا یافتن راهکار مناسب در جهت کاهش این تأخیر زمانی و همچنین کاهش هزینه های وصول برای به تعادل رسیدن هزینه ها و درآمدهای شرکت های توزیع از جمله اهداف اصلی این رویداد می باشد .
و همچنین با توجه به رویکرد هوشمند سازی در صنعت برق انتظار می رود ایده ها علاوه بر بحث فرهنگ سازی و ترغیب و تسهیل در امورمشترکین   در امر پرداخت ، امکان بهره مندی پایدار شرکت توزیع از نتایج بدست آمده ی ایده ها و استارتاپ های شکل گرفته فراهم گردد.

[/vc_column_text][vc_column_text]نشست هماهنگی همایش چاره جو اداره توزیع برق استان البرز با حضور پرنگ استارتاپهای شتاب دهنده بیزمش.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]