زمان مطالعه: 2 دقیقه

کارآموز هستم

علاقه مند هستید تا مهارتی رو یاد بگیرید یا در زمینه ای تجره ی کافی ندارید و به دنبال کسب تجربه هستید، شما می توانید در شتاب دهنده بیزمش به عنوان کارآموز فعالیت کرده و کسب تجره کنید، برای خود رزومه بسازید و در کنار آن مهارت های جدید بی آموزید.

مزایای کارآموزی:

  • ارائه رزومه در سربرگ شتابدهنده
  • ارائه گواهینامه در زمینه تولید محتوای گرافیکی
  • ارائه چهار پیشنهاد شغلی تضمینی

موقعیت های شغلی:

بعد از اتمام دوره سه ماهه کار آموزی در یکی از شاخه های طراحی سایت / تولید محتوای گرافیکی / سئو و دیجیتال مارکتینگ، بزرگترین دستاورد شما دریافت چهار فرصت شغلی از طرف شتابدهنده بیزمش به شرح زیر است:
۱-عضویت در تیم طراحی سایت ، تیم تولید محتوای گرافیکی و یا تیم سئو و دیجیتال مارکتینگ شتابدهنده بیزمش:
ویژگی حائز اهمیت شخصیتی بوده و شتابدهنده احساس مسئولیت، نظم در انجام امور محول شده و گزارش دهی شما را ارزیابی میکند و بعد از تایید به ارزیابی فنی شما میپردازد که بعد از تایید دوم از شما دعوت خواهد شد تا با شتابدهنده بیزمش به صورت کارمند یا خویشفرما همکاری کنید.
۲-عضویت در یکی از تیمها(یاشرکتهای )مستقر در شتابدهنده بیزمش :پترو پالا توس ، ویراداریک ، آواسلام ، فریموگراف به عنوان کارمند یا هم بنیانگذار(سهامدار) که به میزان مهارت و تخصص شما و همچنین بهرهوری شما در کار بستگی خواهد داشت.
۳-راه اندازی کسب و کار خود:
اگر بعد از اتمام دوره کارآموزی ، مهارت خود را ارتقا‌داده اید و صاحب ایده هستید و یا دوستان صاحب مهارت و ایده دارید که میتوانید تیم به راه بی اندازید، می توانید از حمایت های شتابدهنده بیزمش(لینک شود) جهت راه اندازی کسب و کار خود استفاده کنید.
۴-کار به صورت خویش فرما:
بعد از دوره کارآموزی مهارت خود را ارتقا داده اید و می توانید با استفاده از حنایت های شتابدهنده و استقرار در آن، اقدام به جذب پروژه و انجام آن کنید.این در حالیست که هیچ وابستگی به شرکت خاصی ندارید و کاملا مستقل( freelance)فعالیت خواهید کرد.(فریلنس لینک شود به سایت معتبر خارجی)

ثبت درخواست همکاری

*نام و نام خانوادگی

*سن

*حوزه استقرار
طراح UIسئو و دیجیتال مارکتینگتولید محتوای گرافیکیپایتون

*شماره موبایل

*ایمیل

*رشته تحصیلی

*مقطع تحصیلی

ارسال رزومه« تنها فایل های word و pdf مجاز می باشند »