[vc_row][vc_column][vc_column_text]همراه بیزمش در بیزمگ شوید تا یکی دیگر از اخبار دنیای کسب و کار را مرور کنیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازدانشگاه شهیدبهشتی، در آیین افتتاحیه این نشست دکترکشمیری، مدیرکل دفتر برنامه ریزی امورفناوری، دکترخیاطیان، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی؛ دکتر رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت عتف؛ دکتر برومند مشاور وزیر عتف به ایراد سخنرانی پرداختند.
دکترکشمیری، جوانگرایی در پارک‌های علم و فناوری را از افتخارات این حوزه دانست و گفت: مسئولان پارک ها باید رهبری را جایگزین مدیریت نمایند و در رهبری سازمان، اصولی انسانی را سرلوحه امور قرار دهند.

دکتر خیاطیان، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی در سخنانی ضمن خیر مقدم، با اشاره به اهمیت و جایگاه پارک های علم و فناوری گفت: عملکرد پارک‌های علم و فناوری در بحران کرونا نشان از سیاستگذاری خوب در طی سال های گذشته دارد. برای ارتقای جایگاه و بهبود عملکرد پارک ها، نیاز به همفکری و تشریک مساعی داریم.
دکتررحیمی، پارک های علم و فناوری را امکان ملی دانست و گفت: باید به بهترین شکل از این امکان ملی بهره جست. با تقویت پیوند بین تکنولوژی و دانشگاه‌ها و ایجاد هسته‌های علمی، جهش‌های بزرگی رخ خواهد داد.

همچنین در بخشی از نشست سراسری روسای پارک های علم و فناوری از فعالیت‌ها و خدمات دکتربرومند معاون سابق پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اهدای الواح و هدایایی قدردانی شد.
گفتنی است ارائه دستاوردها و معرفی شرکت‌های گروه زیرمجموعه صنعتی و معدنی زرین، معرفی برنامه‌های توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی و معرفی برنامه‌های انجمن علمی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ایران از مهم‌ترین بخش‌های این نشست یک روزه بود

 

منبع: وزارت علوم تحقیقات و فناوری[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]