فقط در سه ماه ابتدایی سال 1399 حدود 1 میلیون و 200 هزار کد بورسی جدید صادر شده که نشان از هجوم مشتاقانه سرمایه ­گذاران جدید به بازار بورس دارد. شتاب مردم برای ورود به بازار سرمایه، فرصت آموزش و کسب تجربه گام به گام را از ایشان گرفته است. (سهم تو چه نیازی را از سرمایه­ گذاران بازار بورس برطرف می­کند؟)

در این شرایط که آموزش مناسبی دریافت نمی‌شود، قطعا تحلیل درستی هم در کار نیست. لذا سرمایه­گذار برای پیدا کردن سهم جذاب و خرید و فروش آن سردرگم خواهد شد، سردرگمی که در حال حاضر هم در میان سرمایه‌گذاران خرد بورس دیده می­شود.

اینجاست که مانند عرصه­ های دیگر زندگی امروز، سر و کله شبکه­ های اجتماعی در بازار بورس هم پیدا شده است. تلگرام سردمداری را در دست گرفته و تحلیل­گران با راه­ اندازی کانال­های شخصی خود، شروع به سیگنال­ دهی کرده ­اند.

استقبال سرمایه ­گذاران از این کانال­ها در حدی است که تعدادی از کانال­ها با ارائه خدمات VIP، شروع به دریافت حق عضویت هم کرده ­اند

حالا سرمایه­ گذاران به جز پیدا کردن سهام مناسب برای خرید و فروش، با چالش جدید یافتن کانال و تحلیل­گر معتبر برای یافتن سیگنال هم مواجه شده ­اند! هویت ناشناخته بسیاری از کانال­های سیگنال ­دهی بعضا چند ده هزار عضوی مشکلاتی را به وجود آورده است.

مشخص نیست که چه افرادی با چه سابقه و تخصصی و البته با چه اهدافی مشغول تبلیغ سهم­های گوناگون هستند.

استارتاپ سهم تو سعی در رفع این نیاز سرمایه ­گذاران بورسی دارد. سهم تو سیگنال­های خرید و فروش توصیه شده توسط بیش از 350 کانال تلگرامی بورسی را به صورت هوشمند مورد بررسی و ارزیابی قرار می­دهد. این استارتاپ از این طریق بهترین نمادهای بورسی برای خرید و فروش و با کیفیت ­ترین کانال­های سیگنال­ دهی و تحلیل­گران تلگرامی را به سرمایه ­گذاران معرفی می­کند.

خروجی سهم تو چیست؟

سامانه هوشمند سهم تو سیگنال­های خرید و فروش توصیه شده توسط بیش از 350 کانال تلگرامی بورسی را به طور خودکار ارزیابی می­کند. نتیجه این ارزیابی در گام اول شناسایی نمادهای بورسی دارای بیشترین توصیه خرید و فروش است..(سهم تو چه نیازی را از سرمایه­ گذاران بازار بورس برطرف می­کند؟)

با توجه به این که این سیگنال­ها حاصل ارزیابی بیش از 350 کانال هستند، می­توان اطمینان خوبی از اعتبار و بازدهی آنان داشت.(سهم تو چه نیازی را از سرمایه­ گذاران بازار بورس برطرف می­کند؟)

در گام دوم صحت و بازدهی سیگنال­های منتشر شده توسط هر کانال ارزیابی می­شوند. بدین ترتیب که سیگنال­های اعلام شده توسط هر کانال یا تحلیل­گر با میزان صعود و سقوط آن سهم در مدت زمان یک ماه پس از اعلام سیگنال، مقایسه می­شود. از این طریق میزان کیفیت و بازدهی تحلیل­های کانال مربوطه مشخص شده در سامانه سهم تو امتیاز می­گیرد.

نوآوری دیگر سامانه سهم تو این است که بررسی کانال­ها را به صورت روزانه و متناسب با زمان و تاریخ انجام می­دهد. بدین ترتیب کانال­هایی که برای اولین بار یک سیگنال را اعلام کرده­اند مشخص شده و تا حدودی تحلیل­گران و کانال­های کپی کننده هم شناسایی می­شوند.

سهم تو چه خدماتی را ارائه می­دهد؟

خدمات ارائه شده توسط سامانه هوشمند سهم تو، در دو زمینه سهم­ ها و کانال­ها دسته ­بندی می­شود. در هر دو زمینه می­توان اطلاعاتی مفید و کاربردی به دست آورد که می­تواند به سرمایه­ گذاران برای فعالیت در بازار سرمایه کمک شایانی بکند.(سهم تو چه نیازی را از سرمایه­ گذاران بازار بورس برطرف می­کند؟)

الف) خدمات سهم تو، در زمینه سهام

  1. معرفی توصیه شده ترین سهم ها برای خرید و فروش + کانال های سیگنال دهنده آن ها
  2. تعداد سیگنال های خرید و فروش اعلام شده برای هر سهم + کانال های سیگنال دهنده آن
  3. ریز اطلاعات هر سهم شامل قیمت اولین و آخرین، قیمت پایانی، حجم و ارزش معاملات، خرید حقیقی و حقوقی و بسیاری از اطلاعات ارزشمند دیگر
  4. بازدهی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه هر سهم
  5. خلاصه تحلیل تکنیکال هر سهم(سهم تو چه نیازی را از سرمایه­ گذاران بازار بورس برطرف می­کند؟)

ب) خدمات سهم تو، در زمینه کانال های بورسی تلگرام

  1. امتیاز تحلیل گر، اختصاص یافته توسط سامانه هوشمند سهم تو
  2. رتبه تحلیل گر و کانال در میان سایر تحلیل گران و کانال ها
  3. سهم های توصیه شده برای خرید و فروش توسط هر کانال
  4. درصد پیش بینی موفق کانال و میزان بازدهی ماهانه
  5. تعداد اعضای کانال، میانگین پست و میانگین تعداد بازدید هر پست(سهم تو چه نیازی را از سرمایه­ گذاران بازار بورس برطرف می­کند؟)

منبع : ecomotive